Gurthys

Shitet nga: Badallaj 5. Dashi 04 Jan 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gurthys mulli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim