Hebebühne per kamion

Shitet nga: Hebeühne 09 Sht 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte 24 voltshe ne gjendje jashtezakonisht te mir.......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim