Iveco 1997

Shitet nga: Hysni Hysniu 12 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco viti prodhimit 1997 me tabela te huja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim