Iveco 75E15

Shitet nga: Besmir 20 Sht 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Km 66.000 me garancion
viti 1999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim