Iveco Kombi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Reon 02 Dhj 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Iveko i po sa i ardhur nga slloveni ne gjendje te rregullt dizell 35 10 viti 1995 per me shum informata kontaktoni e nr 044693166 ipko 049235375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim