Iveco

Shitet nga: Ismal 02 Tet 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco 35-8 ne gjendje te rregullt me motorr92 viti 88 i kamionetes i shlajmruar pa denimm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim