Iveco

Shitet nga: Jetmir 06 Tet 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveko i sa po ardhur prej austris viti 2000 / km 130.000 / i ka krejt serviset me rregull tbone osht ne gjendje shum tmir i garantum 1 person eka perdor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim