Iveco

Shitet nga: Arbi 01 Dhj 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco i sa po ardhur nga Zvicra asht kiper viti 2003 dhe 172.000 kiometra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim