KAMION

Shitet nga: LIRI 19 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamion MAN 26.372 në gjendje shum te mir per punë i ardhur nga GJERMANIA ju lutem na kontaktoni ne keta nr:049 819 788 044 958 970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim