KAMION

Shitet nga: LIRI 17 Shk 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamion MAN 26.372 ne gjendje shum te mir per pun.I ardhur nga Gjermania per me shum informata na kontaktoni ne keta numra:049 819 788 : 044 958 970
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim