KOMBI PEGUEOT BOXER 2.8 HDI

Shitet nga: Arimi 13 Sht 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
KOMBI POSEDON

ABS/AIRBAG/ESP
KLIMA A/C
NXEMJE KARRIKA
TIMON SERVO LEVIZES POSHT/LARTNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim