KORISH

Shitet nga: lind 12 Dhj 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet vilushka LINDA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim