Kamıon 814

Shitet nga: Abidin 07 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni 814 ne gjende shum te mirë
Viti prodhımıt :1991
Rigjistrimi RKS deri ne Tetor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim