Kamijonete Ford -02

Shitet nga: Ford 17 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Km/h:086712
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim