Kamijonete Ford 2.5

Shitet nga: Ford 28 Shk 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford 2.5 ne gjendje te rregullt me 7 ulse, nuk eshte ne hipotek eshte i qlejmruar nuk ka denim per regjistrim.
Çmimi sipas marrveshjes.
Prizren: nr kontaktues +38649277811 - +37744417129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim