Kamijonete Mercedes 310 d -91

Shitet nga: Rrustem 14 Sht 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 310 2.5 Dizel
Viti i prodhimit: 1991
RKS i çlajmëruar
Gjendje e rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim