Kamijoni iveco

Shitet nga: jetmir 12 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijonin iveco te vitit 1995 disel. Eshte kiper , timoni hidraulik, perkulica 2,50 - 2,00 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim