Kamion

Shitet nga: Hysni Hysniu 07 Shk 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim