Kamion 25 35

Shitet nga: Labinioti 25 Dhj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin mercedes 25 35 pa trap tpar ne gjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim