Kamion 508

Shitet nga: Bekim Sot 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesim kamioni 508 gjendje regull volani hidrolik regjistrimi 1 vitt eka me goma tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim