Kamion IVECO 360 8X4 aks

Shitet nga: ahmet 07 Sht 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
eshte ne gjendje te regullt teknike per me shum na kontaktoni ne tel. 044 118 492 ose viber +377 45 553 873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim