Kamion Iveco

Shitet nga: Agim 27 Shk 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco 35
Ndrrim me vetura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim