Kamion MAN 18.530

Shitet nga: skenderi 04 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamion MAN 18.530 ne gjendje te shkelqyshme me guma te gjitha te reja viti 2004 me gjitha servisa te kryera te servisi i autorizuar per man, ka klim vebasto freego me ni fjal kamioni eshte tiptop mundeni me ardh me provu ka regjistrim 1 vjet plot e shes vetem koken
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim