Kamion MAN

Shitet nga: MAN 31 Jan 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin MAN miller -kiper me sanak 4 m³
eshte ne gjendje shume te mire teknike regjistrimi i skaduar (nuk ka denim ) , Gjendjen optike mund ta shikoni ne foto .
Eshte e mundshme nderrimi me ndojne kombi transporter apo pikap . Per me shume info kontaktoni nr.. telefonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim