Kamion Man

Shitet nga: Man 21 Gsh 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin markes
Man 27-422 viti 1993 igaqem per pun regjistrim edhe nje muaj
Per informata mate hollsishme ne tele apo vajber +37744204466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim