Kamion Mercedes 1517

Shitet nga: skenderi 09 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-benz 1517 me kiper edhe me kran i samo ardhur nga zvicra vet e kum doganu kran miller 071 saned 5kubik, regjistrim 1 vit te plot vitit 1998 i ka 250 mi te kalume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim