Kamion Volvo

Shitet nga: Pppp 12 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet volvo me krane ne gjendje te rregullt vetem i qlajmrum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim