Kamion kiper. 5 m3

Shitet nga: Bujari 29 Jan 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion kiper. 11-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim