Kamion kiper

Shitet nga: Hajra 29 Jan 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamion kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim