Kamion kiper 410

Shitet nga: Albrim 22 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamion mercedes benz te vitit 92 ne gjendje te mir regjistrim edhe 7muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim