Kamion mercedes sprinter

Shitet nga: Cen himaj 03 Tet 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni i posa ardhur nga zvicra.disel tkalune 225000.viti prodhimit 1996.eshte edhe kiper
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim