Kamion tërheqës me rimorkio vetëshkarkuese 24 me.

Shitet nga: Prizren 03 Jan 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Qmimi sipas marrëveshjes, mundësi ndrimi me veturë. Man Tga 19-460, Man 19-364 Kamionat janë të qlajmëruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim