Kamion

Shitet nga: &&&&& 02 Tet 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sandukin e kamionit 8,14 dimenzionet 6,30×2,50 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim