Kamion

Shitet nga: elshani 27 Tet 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni 3 aks ne gjendje shum te mir pune.eshte 6×6 me trap te pak 26×28..qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim