Kamion

Shitet nga: sevdulla 19 Jan 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
pershendetje miq shes kamijonin mercedes 307 d asht dizel me kiper vallonin idrolik ne gjendje te rregullt me ni fjal tip top po niasht e ndrroj me traktor imt 539 po edhe e ndrroj me kumbaj zmaj . fotografit e kamijonit jan origjinale po niashtu ka regjistrim 1 vjet deri ne 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim