Kamioncine VW

Shitet nga: Meti 13 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vw viti 99 dogan te pagune dizell 2.4 per me info kontakto ne nr tel 044-131-670 ose 044-887-345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim