Kamionet Mecerdes 209 viti 89

Shitet nga: Mentor 26 Nën 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamion mecerdes 209 dizel duplla kabin mottorrin ne gjendje shum perfekte shasia shum e shtrengueshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim