Kamionet Ford Transit 2.4 dizel -03

Shitet nga: florim 09 Gsh 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamjoneten ford transit 330i 2.4D viti.2003 i po sa ardhur nga zvicrra eshte ne gjendje shum te mir teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim