Kamioni

Shitet nga: Irfan gashi 22 Dhj 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioni 508 tipi ri siq po shihet ne foto per me shum na kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim