Kamioni ne shitje

Shitet nga: Irfan gashi 22 Dhj 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim