Kamjon 26 28

Shitet nga: Liridon 29 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin 26 28 vitit 1988 ne gjendje të rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim