Kerkoj me ble Krani per bager kaiser x4.

Shitet nga: Bager 11 Jan 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kerkoj me ble teleskopi ose krani i bagerit kaiser marimang x4. tel 044252213 ose viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim