Kombe 2.4 dizel

Shitet nga: Driton 07 Jan 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin 2.4 disel ne gjendje te mir shum baj edhe ndrrim me vetura te vogla...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim