Kombe Ford Transit 2. 0 cdti

Shitet nga: Uran 25 Jan 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ne gjendje te rregullt sapo doganuar regjistrimi par i ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim