Kombe VW LT4 1.9 Diesel

Shitet nga: T4 03 Tet 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 550 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi ne gjendje perfekte 8 muaj regjistrim, goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim