Kombe VW T4

Shitet nga: Mejdi 24 Jan 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 850 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes faven ne gjendje perfekte per pun e garantuar per gjo gje rrypin dhamzor te nrruar vajin motorrit filterat Ajrit vajit naftes dhe te regjistruar jan Po bajm edhe nrrim me ndonje Rakovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim