Kombe VW T4 dizel -94

Shitet nga: Luli 05 Sht 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi ne gjendje shum te mir i ardhun nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim