Kombe VW T4

Shitet nga: Pajtim 29 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet VW Transporter T4, regjistrim i pare ne Ks dhe i njejti ka plot 1 vit regjistrim deri me 08 nentor 2016. Makina eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka nevoje per asnje investim.Qmimi eshte 4200 euro dhe nuk diskutohet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim