Kombe VW T4

Shitet nga: Jahir Destani 28 Shk 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ka nje interier mjaft te ruajtur,ka ngjyre te verdhe, eshte 5 dyersh, eshte elektronik. Eshte prodhim i vitit 1996, per me shume informacione ju lutem kontaktoni ne kete numer:
044-397-874
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim