Kombe transporter

Shitet nga: Driton 02 Dhj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim